logo
Czego szukasz?

  od zł   do

KOSZYK

Ilość towarów: 0
Na kwotę: 0 zł

Kontakt
Lampy Warszawa:
ul. Płońska 36A
03-618 Warszawa
zobacz na mapie »
(022) 398 42 30

Lampy Lublin:
ul. Poligonowa 98B
20-817 Lublin

zobacz na mapie »
(081) 440 35 95

Lampy Kraków
ul. Rydla 57 lokal 19
30-087 Kraków
zobacz na mapie »
(012) 362 44 16

Lampy Wrocław
ul. Ostrowskiego 30 lok. 125
53-238 Wrocław
zobacz na mapie »
(071) 718 16 88
884 897 973

Lampy Katowice
obsługiwane przez o. Kraków
(012) 362 44 16

Handlowiec:
(0) 696 434 727
www.WarszawaLampy.pl
www.SklepLampy.pl
www.Topstylowe.com.pl
www.Topstylowe.pl
www.Lampek.pl
www.ToLampy.pl
www.Lampy.in
www.TanieLampy.sklep.pl
www.LampySalon.pl
www.Lampy-Krakow.pl
www.Lampy-Lublin.pl
Certyfikaty
Polecamy

 Katalog stron. Katalog SEO

Renowacja domowych przedmiotów i urządzeń

O tym, że domowe sprzęty zużywają się po jakimś czasie wiemy wszyscy. Kiedy jednak upływa termin gwarancji łatwo jest nam rozstać się z nimi lub wydać pieniądze na niezbędne naprawy. Co innego, jeśli chodzi o ich zewnętrzne powłoki - ich uszkodzenia są zazwyczaj winą użytkującego, co pozbawia na możliwości napraw gwarancyjnych. Jeśli uszkodzenia zewnętrznej warstwy lakieru pojawią się wcześnie lub też zależy nam na odświeżeniu starych i wciąż sprawnych sprzętów możemy wziąć sprawy w swoje ręce, tanio i skutecznie za pomocą farby w sprayu.


Lakier do renowacji AGD, czy farba do kaloryferów to tylko niektóre z pozycji oferowanych w serii Painter's Touch znanego z przemysłowych linii producenta Rust-Oleum. Wszystkie z lakierów łączy także odporność, trwałość połysku i łatwa aplikacja. Niewygórowana cena tych produktów pozwala na eksperymenty, nie tylko czysto użytkowe. Poniżej przedstawiamy kilka perełek serii:

1. Do dziecięcej bawialni albo gdziekolwiek, gdzie liczy się przekazanie kreatywnych myśli doskonale nada się farba tablicowa, umożliwiająca stworzenie czarnej powierzchni tablic na każdym użytkowym materiale. To jeszcze nie wszystko; w wersji magnetic do tej właściwości dodano jeszcze oddziaływanie na przedmioty z magnesem. Nawet nie wiesz, ile może dać to nieużywanym dotąd powierzchniom, jak boczne ściany mebli.

2. Do zmiany wyglądu i ożywienia starych przedmiotów jak nic nadaje się linia Metallic. Kolory najbardziej pożądanych metali (złoto, srebro, miedź) możesz przenosić teraz na obiekty z dowolnego materiału. Każdy z nich w dwóch warstwach - błyszczącej i matowej. Pomyśl tylko, co możesz teraz zrobić ze starym świecznikiem albo podniszczoną tacą.

3. Jak mało która z farb, spray brokatowy może dostarczyć mnóstwa kreatywnej zabawy. Występujący w dwóch odcieniach (złoto, srebro) jest jednocześnie jedną z najbardziej przystępnych cenowo pozycji. Jego użycie wymaga tylko odwagi w realizacji najoryginalniejszych projektów.

Na koniec jeszcze jedno - wszystkie te farby dekoracyjne oprócz wyglądu zapewniają też ochronę powierzchniom, na które są aplikowane. Dzięki antykorozyjnym pigmentom mocnych powłok możemy być spokojni zarówno o efekty jak i trwałość naszej pracy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pielęgnacja stali

Oprócz łapania rdzy powierzchnie stalowe niszczą się i zużywają w inny sposób, najczęściej odbarwiając się i tracąc blask. Co możemy zrobić, gdy balustrady ze stali nierdzewnej mimo naszych starań wyglądają na zaniedbane?

Jedną z ciekawych i cenowo przystępnych propozycji jest spray odnawiający cynkowy połysk. Aplikowany na stare powierzchnie daje im wygląd podobny do nowogalwanizowanego. cynk w sprayu możemy nabyć w specjalistycznych sklepach internetowych za kilkadziesiąt złotych. Jak każdy spray, jest dość łatwy w aplikacji. Jedna puszka aerozolu może wystarczyć na restaurację kilku balustrad, nie wspominając o całej palecie niewielkich przedmiotów stalowych. 
www.kupujesz.pl www.skassa.pl www.taniesklepyinternetowe.pl
www.lampek.pl © 2008
Żyrandole sklep internetowy, lampy, oświetlenie, plafony, kinkiety, Lampy Lublin sklep internetowy ∙ Lampek.pl™
Lampy Warszawa Lampy Oświetlenie Lampy sklep